بارشیک گروه شرکت های بارشیک هولدینگ طلا جواهرات و گردشگری ٬ شرکت توسعه و تجارت بارشیک (سهامی خاص) با شماره ثبت 3598 تاسیس شده است.

اخبار بارشیک

هر روز زندگی کن

اعتراف سازمان خصوصی‌سازی به عدم استقبال مشمولان از سهام عدالتسازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: اگر چه حجم بالایی از مشمولین سهام عدالت اطلاعات لازم را به سامانه سهام عدالت اعلام کرده‌اند و از سود سالانه برخوردار شده‌اند، ولی هنوز افراد زیادی از مشمولان وارد سامانه سهام عدالت نشده‌اند.

از اینستاگردی سایت طلا دیدن فرمایید. آخرین مدل ها و مصنوعات طلا و جواهر

سازمان خصوصی‌سازی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اگر چه تعداد زیادی از مشمولان سهام عدالت طی حدود دو سال گذشته شماره شبا بانکی و اطلاعات تکمیلی لازم را در سامانه سهام عدالت ثبت نموده‌اند و از سود عملکرد سال‌های 1395 و 1396 سهام عدالت نیز بهره‌مند شده‌اند، اما هنوز حدود 6 میلیون نفر از مشمولان وارد سامانه سهام عدالت نشده و یا اطلاعات شبا بانکی خود را در سامانه درج نکرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور بیشترین همکاری با سامانه سهام عدالت را داشته‌اند و بیش از 90 درصد این مددجویان شماره شبا بانکی خود را در سامانه ثبت کرده‌اند، ولی کارکنان دولت و برخی دیگر از اقشار مشمول سهام عدالت کمترین میزان ثبت شبا بانکی داشته‌اند. البته نکته مهم این است که طرح توزیع سهام عدالت همانند طرح‌های حمایتی مشابه نظیر پرداخت یارانه‌ها که صرفاً سرپرستان خانوار طرف طرح قرار دارند نمی‌باشد و در طرح سهام عدالت یکایک افراد خانوار باید به‌صورت فردی وارد سامانه سهام عدالت شده و اطلاعات شبا بانکی خود را به ثبت برسانند.

سازمان خصوصی‌سازی از عموم مشمولین سهام عدالت تقاضا و تأکید کرده با توجه به محدود بودن مهلت زمانی برای ورود و درج شبا بانکی در سامانه سهام عدالت و از آنجا که ممکن است این افراد از شمول تعلق سهام عدالت خارج گردند، تمامی افراد خانوارهایی که از این سهام برخوردار هستند هر چه سریعتر و طی بهمن ماه جاری نسبت به اعلام شبا بانکی خود اقدام کنند.

نشان ملی

logo-samandehi

 

 

 

آمار بازدید

امروزامروز1208
دیروزدیروز629
این هفتهاین هفته2573
این ماهاین ماه16967